€1.00

Spalator vitrine si geamuri

Alpaccess

Detalii Anunt

  • Oras: Bucuresti
  • Judet: Ilfov
  • Tara: Romania
  • Listat: 29 septembrie 2017 8:44
  • Expira: Acesta anunt a expirat

Descriere

Candidatul ideal

– Student

– Dispus sa lucreze 2-3 zile pe saptamana

– Abilitati de lucru la inaltime

– Responsabil, serios, punctual

Descrierea jobului

– Achizitioneaza sau receptioneaza materialele necesare efectuarii lucrarilor

– Responsabil de manipularea materialelor / echipamentelor

– Executa servicii de curatare vitrine si/sau geamuri

– Sa respecte regulile de SSM din obiectivul unde isi desfasoara activitatea

– Sa informeze administratorul de orice deficienta sau eveniment petrecut in timpul desfasurarii activitatii
– Respecta termenele de realizare a sarcinilor

Asteptam CV-ul dvs. pe adresa recrutari@alpaccess.com

Relatii la tel: 0371190439

Listing ID: 64159b79ee6329c8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Link-uri sponsorizate

Lasa un raspuns