€350.00

Angajam Secretara / Assistant Manager

BBGE_onLight-(Badge)

Detalii Anunt

  • Adresa: Sectorul 2
  • Oras: Bucuresti
  • Judet: Bucuresti
  • Tara: Romania
  • Listat: 10 noiembrie 2017 12:30
  • Expira: 71 zile, 11 ore

Descriere

Scurta descriere a companiei
Bridge Blue este o agentie internationala pentru emigrare, internship si educatie, ce si-a construit o reputatie solida oferind clientilor servicii de calitate si rezultate garantate. Agentia este focusata in principal pe oferirea serviciilor de consultanta mentionate, pentru Australia si isi urmeaza planul de dezvoltare a serviciilor sale in tarile Europei de Est, cu target principal pe promovarea in Romania. Compania noastra este in cautarea unei persoane potrivite pentru postul de Secretara / Assistant Manager.
Responsabilitati
Principalele responsabilitati ale job-ului sunt urmatoarele:
• Candidatul trebuie sa aiba cunostinte medii de limba Engleza
• Munca va fi, in principal, de birou, implicand activitati specifice
• Primirea de e-mail-uri, organizarea si salvarea informatiilor, pregatirea de raspunsuri la anumite e-mail-uri (impreuna cu ajutorul managerilor experimentati)
• Persoana va trebui sa raspunda la telefoane si sa dea telefoane la o serie de clienti, colegi, colaboratori, oferind raspunsuri si informatii generale
• Experienta anterioara nu este necesara. Candidatul va fi pregatit de consilieri experimentati privind serviciile ce se vor presta, metodele de promovare si vanzare, procedurile uzuale pe care le implica job-ul etc.
• Candidatul trebuie sa aiba cunostinte minime sau medii de Microsoft Office, Internet, programe de editare pdf. si fotografii (insa acest ultim aspect nu este neaparat necesar)
• In functie de integrarea in echipa si de indeplinirea responsabilitatilor, exista posibilitatea de promovare in viitor pentru pozitia de Manager
Salariu si alte beneficii
Salariul va fi negociat in urma interviului fata in fata cu unul dintre managerii companiei.
In functie de targeturile de vanzari atinse de intreaga echipa, se vor oferi bonusuri de 2-3 ori pe an. Exista posibilitatea de avansare in echipa, ceea ce implica si avansarea spre un alt nivel financiar. Alte beneficii pot fi oferite la cerere.
Programul de lucru
Programul de munca este normal, 8 ore pe zi, de luni pana vineri, cu incepere la ora 8:30 sau 9:00 si cu terminarea activitatilor la ora 17:00 sau 17:30, incluzand 30 minute pauza de pranz. Per general activitatile curente nu solicita mult efort, nu sunt stresante si necesita o minima implicare, concentrare si atentie.
Locatia Job-ului
Biroul companiei se afla pe Soseaua Pipera 46, in imediata apropiere a statiei de metrou Aurel Vlaicu.
In cazul in care sunteti interesat de colaborarea cu echipa noastra, pentru pozitia de Assistant Manager/Secretar(a) va rugam sa trimiteti un CV la urmatoarea adresa de e-mail: romania@bridgeblueglobal.com si veti fi contactat(a) de catre unul dintre managerii nostri.
Va multumim pentu intentia dvs. de a colabora cu echipa noastra de profesionisti!

Listing ID: 27459f706be97f86

Report problem

Processing your request, Please wait....

Link-uri sponsorizate

Lasa un raspuns